Представників ТОВ «ЮНІТ-Л» проконсультували щодо безпечного виконання робіт з обслуговування ліфтів

23 вересня 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області організували превентивний захід у ТОВ «ЮНІТ-Л», яке займається оптовою торгівлею машинами й устаткованням, будівельно -монтажними роботами, ремонтом обладнання зв’язку і розташоване в столиці.

Працівників проконсультували щодо дотримання вимог безпеки під час виконання робіт з обслуговування ліфтів, в замкнених просторах.
Проінформували щодо необхідності отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, устаткування підвищеної небезпеки та подання декларації відповідності матеріально технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.
Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві.

У рамках компанії «Виходь на світло!» застерегли від ризиків неофіційного працевлаштування, розповіли про призупинення дії трудового договору та порядок його застосування та інше.

👉Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *