Представники Головного управління прийняли участь у семінарі «Організація роботи з питань охорони праці, створення безпечних умов праці в колійному господарстві і профілактика нещасних випадків»

26 серпня 2016

Семінар-нарада з питань охорони праці та промислової безпеки «Організація роботи з питань охорони праці, створення безпечних умов праці в колійному господарстві і профілактика нещасних випадків» відбулась 18-19 серпня 2016 року в м. Кам’янець-Подільський згідно з наказом Прат «Укрзалізниці» від 29.02.2016 № 149. Організатором наради була РФ «Південно-Західна залізниця».

В нараді взяв участь представник Головного управління начальник відділу нагляду у будівництві, транспорті та зв’язку Довгаль  Валентин Олександрович.

В своєму виступі В.О. Довгаль проаналізував результати перевірок підприємств та особливості перевірок підприємств транспортної галузі.

Під наглядом  відділу транспорту 2801 суб’єктів господарювання та  3 842 виробничих об’єктів.

За 7 місяців поточного року посадовими особами відділу органів перевірено 48 суб’єкти господарювання  – 0,17 відсотка від загальної кількості  та проведено 124 перевірку виробничих об’єктів – 0,32 відсотка від загальної кількості.

Під час проведення перевірок було виявлено більше 100 порушень законодавства з охорони праці.

За порушення вимог чинного законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 99 працівників.

Було проаналізовано стан виробничого травматизму по підприємствах підконтрольних Головному управлінню.

За 7 місяців поточного року рівень смертельного травматизму залишився на рівні минулого року.

По закінченню наради було прийняті рішення про надання  пропозицій до керівництва Укрзалізниці, а саме

  • Збільшити кількість штатних одиниць  служби охорони праці
  •  Перевірку виконання нормативно-правових актів з питань охорони праці проводити всім керівникам і спеціалістам підприємств.
  • P1140712 P1140695Чітко відслідковувати терміни дії дозволів з метою їх вчасного продовження і недопущенню виконання робіт підвищеної небезпеки  та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання без відповідних дозволів.