Працівників ПрАТ «Концерн ФРЕШ АП» проконсультували щодо експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану

13 жовтня 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід на ПрАТ «Концерн ФРЕШ АП», яке надає в оренду й експлуатацію власне чи орендоване нерухоме майно і розташоване в столиці.

Під час зустрічі працівників підприємства проконсультували щодо дій суб’єктів господарювання, які набули право на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та/або виконання робіт підвищеної небезпеки на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці після припинення чи скасування воєнного стану.

Проінформували щодо отримання декларацій під час дії воєнного стану і дотримання вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві.

У рамках інформаційної кампанії ☀️ «Виходь на світло!» закликали дотримуватися вимог законодавства про працю та належно оформлювати трудові відносини.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *