Працівників підприємства деревообробної промисловості проконсультували щодо запобігання нещасних випадків та боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві

25 січня 2023

З метою запобігання нещасних випадків на підприємстві головні державні інспектори відділу з питань безпеки праці північного напрямку управління інспекційної діяльності у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід в ТОВ «ДАНІКОМ ГРУП», яке спеціалізується на лісопильному та стругальному виробництві.

Працівників проконсультували щодо запобігання нещасних випадків та боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві.

Проінформували про промисловий травматизм в 2022 році в умовах воєнного стану та стан безпеки у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у деревообробній промисловості.

Роз’яснили порядок проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Нагадали про підвищення рівня безпеки та охорони праці на підприємстві, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *