Працівників Білоцерківського дитячого будинку-інтернату ознайомили з вимогами законодавства щодо недопущення дискримінації та мобінгу на робочому місці

16 березня 2023

Головні державні інспектори відділу з питань праці західного напрямку управління інспекційної діяльності у Київській провели інформаційно-роз’яснювальний захід у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті.

Присутніх ознайомили з вимогами законодавства щодо недопущення дискримінації та мобінгу на робочому місці.

Розповіли як не обмежувати права робітників залежно від віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД.

Проконсультували щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах, щодо психосоціальної підтримки на робочому місці.

Наголосили, що задекларована праця гарантує: захист від незаконного звільнення; гідні та безпечні умови праці; захист від необґрунтованих штрафів; страхові виплати в разі непрацездатності та інше.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану, роз’яснили: правила укладення трудового договору, нових підстав розірвання трудового договору, змін істотних умов праці, умов та особливостей надання щорічних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати тощо.

Зосередили увагу на ризиках, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство та що потрібно робити аби не потрапити до пастки торгівців людьми.

Детальніше про можливості порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *