Працівникам ТОВ «СТОЛИЧНИЙ КОМФОРТ» – про безпечну експлуатацію пасажирських ліфтів у разі відключення електроенергії

23 листопада 2022

З метою безпечної експлуатації пасажирських ліфтів у разі відключення електроенергії головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті ГУ Держпраці у Київській області провели превентивний захід в ТОВ «СТОЛИЧНИЙ КОМФОРТ», яке займається комплексним обслуговуванням об’єктів.

Працівникам роз’яснили їхні дії під час виконання ремонтних робіт у разі відключення устаткування, а також у разі, якщо подано сигнал про аварію, проконсультували щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації пасажирських ліфтів у разі відключення електроенергії та інше.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на та прихованих нещасних випадків на виробництві.

У рамках інформаційної кампанії ☀️ «Виходь на світло!» нагадали, що задекларована праця гарантує гідні та безпечні умови праці; нормований робочий час; оплачувані відпустки та інше.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *