Працівникам ТОВ «ІНТЕРАГРОІНВЕСТ» роз’яснили процедуру отримання декларацій під час дії воєнного стану

23 вересня 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Київській області провели інформаційно – консультативний захід в ТОВ «ІНТЕРАГРОІНВЕСТ», яке займається вирощуванням сільськогосподарських культур, розведенням великої рогатої худоби молочних порід і розташоване в смт. Ставище Білоцерківського району.

Працівників проконсультували щодо дії суб’єктів господарювання, які набули право на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та/або виконання робіт підвищеної небезпеки на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці після припинення чи скасування воєнного стану.
Роз’яснили процедуру отримання декларацій під час дії воєнного стану.
Поінформували щодо дотримання вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві.

У рамках кампанії «Виходь на світло!» застерегли від ризиків використання незадекларованої праці, яка є грубим порушенням трудового законодавства.

👉Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *