Працівникам підприємства хімічної галузі розповіли про дії обслуговуючого персоналу технологічного обладнання підвищеної небезпеки з подальшим запуском обладнання, після відновлення електропостачання

22 листопада 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку ГУ Держпраці у Київській області провели превентивний захід в ТОВ «БАРКОР – ОЙЛ», яке займається виробництвом хімічної продукції і розташоване в місті Фастів.

Працівників підприємства ознайомили з діями обслуговуючого персоналу технологічного обладнання підвищеної небезпеки з подальшим запуском обладнання, після відновлення електропостачання, розповіли про промисловий травматизм у 2021 році та зміни в законодавстві з питань охорони праці.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві та фактів прихованого травматизму.

У рамках кампанії ☀️ «Виходь на світло!» наголосили, що задекларована праця гарантує: захист від незаконного звільнення; гідні та безпечні умови праці; захист від необґрунтованих штрафів; страхові виплати в разі непрацездатності та інше.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *