Працівникам підприємства харчової промисловості роз’яснили вимоги щодо безпечної експлуатації автономних джерел живлення

23 листопада 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Київській області провели превентивний захід в ТОВ «Київхліб», яке займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання.

Працівникам роз’яснили вимоги щодо безпечної експлуатації автономних джерел живлення, ознайомили з порядком сповіщення працівників при аварійному відключенні та відновленні електропостачання, розповіли про організацію безпечної експлуатації аварійних джерел живлення на підприємстві у разі відключенні напруги в електричній мережі на об’єкті генерації теплової енергії та інше.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків та прихованих нещасних випадків на виробництві.

У рамках компанії «Виходь на світло!» застерегли від ризиків неофіційного працевлаштування, розповіли про призупинення дії трудового договору та порядок його застосування та інше.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *