Працівникам КМКОЛ «ЦМХО» – про запобігання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я

29 листопада 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, заступник начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих за умовами праці місць ГУ Держпраці у Київській області провели нараду щодо запобігання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я в Київській міській клінічній офтальмологічній лікарні «Центр мікрохірургії ока».

Медперсонал закладу проконсультували з питань безпечної експлуатації кисневих балонів, систем централізованої подачі медичного кисню, кисневих станцій та систем трубопроводів.

Проінформували про порядок проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві.

Порадили запровадити на підприємстві електронний документообіг в системі управління охороною праці з метою цифровізації СУОП.

У рамках кампанії ☀️ «Виходь на світло!» наголосили, що задекларована праця гарантує: захист від незаконного звільнення; гідні та безпечні умови праці; захист від необґрунтованих штрафів; страхові виплати в разі непрацездатності та інше.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *