Працівникам АТ «ПОЛІГРАФКНИГА» роз’яснили процедуру отримання декларацій під час дії воєнного стану

21 листопада 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід за участі понад 20 працівників АТ «ПОЛІГРАФКНИГА» КОРПОРАТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА АТ «ДАК «УКРВИДАВПОЛІГРАФІЯ».

Працівникам підприємства роз’яснили процедуру отримання декларацій під час дії воєнного стану, проконсультували щодо дії суб’єктів господарювання, які набули право на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та/або виконання робіт підвищеної небезпеки на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці після припинення чи скасування воєнного стану.

Нагадали про дотримання вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків та прихованих нещасних випадків на виробництві.

У рамках кампанії «Виходь на світло!» застерегли від ризиків використання незадекларованої праці, яка є грубим порушенням трудового законодавства.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформпорталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *