Підприємцям Київщина розповіли як триває інспекційна компанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин

26 серпня 2021

В приміщенні Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для фізичних осіб – підприємців міста Борисполя та Бориспільського району. Участь у заході взяла головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування осіб з інвалідністю, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Київській області Наталія Придатко. Вона розповіла присутнім, які заходи вживаються задля запобігання використання незадекларованої праці, зокрема у неформальному секторі економіки, в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праві на 2021 рік.

Окрім цього на семінарі йшлося про те, як на Київщині триває інспекційна компанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

Посадова особа також обговорила з роботодавцями питання, щодо здійснення господарської діяльності під час карантинних обмежень гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *