Персонал КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» проконсультовано щодо безпечного використання медичного кисню

01 грудня 2020

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку Головного управління Держпраці у Київській області провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва», яке має в наявності два великі кріогенні циліндри.

Увагу медичних працівників акцентовано на обов’язковості розроблення інструкцій з охорони праці щодо проведення робіт з експлуатації, транспортування кисневих балонів (кріоциліндрів), систем трубопроводів з киснем, необхідності призначення відповідальних працівників за безпечну експлуатацію кисневих трубопроводів та посудин, що працюють під тиском, утримання їх у справному стані, згідно з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці, експлуатаційно-технічної документації заводів-виробників та актів підприємства з охорони праці.

Під час зустрічі з персоналом КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» наголошено на основних вимогах щодо розміщення, наповнення, зберігання та перевезення балонів, а також стосовно їх експлуатації, ремонту та технічного обслуговування.