Нарада з посадовими особами управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві та Київської області

14 липня 2016

06 липня 2016 року під керівництвом начальника Головного управління Держпраці у Київській області Станіслава Музиченка у приміщенні Головного управління за адресою м.Київ вул. Вавілових, 10 відбулася нарада з посадовими особами управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві та Київської області.

Участь у ньому взяли перший заступник начальника Головного управління Владислав Андрієнко, начальник управління з питань праці Валентин Шаботинський, заступники начальника управління Лариса Звірич та Олександр Смірнов, керівники управлінь Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві та Київської області.

IMG_2991

Головним питанням наради було налагодження тісної співпраці щодо покращення надання послуг, як роботодавцям так і працівникам Київської області та міста Києва.

Підготовлено проект Угоди про співпрацю Головного управління з управліннями Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Києві та Київської області.

IMG_2990