На Вінниччині про державну підтримку функціонування бізнесу в умовах війни поінформували ще одне підприємство

09 травня 2022

Під час робочого візиту на Вінниччину, заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк разом з керівництвом Управління Держпраці в області відвідали одне з найпотужніших виробничих підприємств деревообробної галузі в регіоні та обговорили особливості функціонування бізнесу в умовах війни.

У ході зустрічі Алла Горбатюк поінформувала, що Держпраці розширила пілотний проєкт з надання консультаційної підтримки релокованим на інші підприємства, що здійснюють господарську діяльність на території України. Тепер отримати консультації з питань законодавства про працю та охорону праці можуть суб’єкти господарювання усіх регіонів України, в тому числі і Вінниччини.

У свою чергу, начальник Управління Держпраці Володимир Марунько акцентував увагу присутніх на питаннях порядку провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану. Зокрема повідомив, що з метою дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та недопущення зупинки виробництва, Урядом прийнято ряд постанов, які встановлюють спрощений порядок отримання документів дозвільного характеру в умовах воєнного стану.

Так, відповідно до Постанови КМУ від 18 березня 2022 р. №314, суб’єкти господарювання мають можливість, на період дії воєнного стану, подати до Міністерства економіки України декларацію про провадження господарської діяльності, на підставі якої набувається право, в тому числі, на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної. Посадовці Держпраці роз’яснили переваги, порядок та особливості подання відповідної декларації, а також надали рекомендації щодо застосування положень постанови під час вжиття заходів з охорони праці, задля забезпечення належного функціонування підприємства і виконання вимог законодавства з питань безпеки праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *