На ПрАТ «КЗЕК» відсутня декларація на ремонт устаткування напругою понад 1000 В

01 лютого 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку на ПрАТ «Київський завод експериментальних конструкцій», яке розташоване в Дніпровському районі столиці, орендує власні приміщення і має на балансі дві трансформаторні підстанції. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 30 порушень. Серед них: відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки напругою понад 1000 В, відсутня декларація на виконання зварювальних робіт, відсутня декларація на виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, відсутня декларація на ремонт устаткування напругою понад 1000 В, на підприємстві не проведено позачергові технічні огляди двох трансформаторних підстанцій та інше.

По завершенні перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. ПрАТ «КЗЕК» надано місяць на усунення виявлених порушень.