На Київщині було проведено підсумкову нараду за 2018 рік

08 лютого 2019

05 лютого 2019 в приміщенні Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві була проведена підсумкова нарада за 2018 рік.

 У нараді взяли участь Голова правління Пенсійного фонду України – Капінус Євгеній Валерійович, начальник Головного управління Держпраці у Київській області – Семчук Роман Іванович, заступник начальника Головного управліня Державної фіскальної служби у м. Києві – Варгіч Володимир Степанович, в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві – Задерейко Ірина Сергіївна та керівники структурних підрозділів Головного управління.

В ході наради було підведено підсумки роботи за 2018 рік,  обговорено питання надходження внесків до бюджету, легалізації заробітної плати та зайнятості населення, дотримання державних гарантій з оплати праці, окреслено основні завдання роботи на 2019 рік.

У своєму виступі Семчук Роман визначив основні та найбільш актуальні формами прояву не задекларованої праці у м. Києві, а саме;

1.Приховування фактично відпрацьованого робочого часу та виплата заробітної плати «в конверті»;

2.Підміна фактичних трудових договорів цивільними та господарськими, а також штучне використання дистанційних та аутсорсінгових механізмів для приховування найманої праці;

3.Неоформлена належним чином вторинна зайнятість осіб, які мають оформлені трудові відносини за основним місцем роботи.

Зазначив про плідну співпрацю та взаємодію Головного управління Держпраці у Київській області з Головним управління Пенсійного фонду України у місті Києві.