На Івано-Франківщині інспектори Управління Держпраці продовжують консультувати релоковані підприємства

14 квітня 2022

Київська багатопрофільна компанія з виробництва та продажу дитячих і спортивних товарів, обладнання, вуличних меблів та м’яких модулів переїхала в місто Долину Івано-Франківської області.

На Прикарпатті підприємство збереже свою спеціалізацію і разом із тим має намір розпочати пошиття військової форми, одягу та найбільш затребуваних на сьогодні інших необхідних речей.

Посадовці Управління Держпраці зустрілися з керівником підприємства та надали ряд актуальних роз’яснень щодо новацій у трудовому законодавстві на час дії воєнного стану та охорони праці.

Зокрема, підприємця цікавило питання прийняття працівників на роботу згідно з умовами воєнного стану.

Так, в умовах воєнного стану частина 3 статті 2 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» дозволяє роботодавцю укладати строкові трудові договори, якщо основний працівник евакуювався в іншу місцевість, перебуває у відпустці, простої, тимчасово втратив працездатність або доля якого тимчасово невідома.

Роботодавець також може прийняти працівникана роботу за строковим трудовим договором на період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника.

Посадовці акцентували підприємцю, що фахівці Управління Держпраці в межах своєї компетенції надають необхідну інформаційну допомогу переміщеним підприємствам у зручному для них форматі комунікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *