На ДП «Білоцерківський завод «Еталон» відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки

11 жовтня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку на державному підприємстві «Білоцерківський завод «Еталон», яке спеціалізується на виробництві інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації і має на балансі ТП. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 28 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (в діючих електроустановках і на кабельних лініях напругою понад 1000 Вт), відсутня декларація на виконання робіт на висоті, на підприємстві не проведено позачерговий технічний огляд ТП-342, не проведено експертне обстеження електрообладнання, яке досягло граничного терміну експлуатації (ТП-342), керівник підприємства та особа відповідальна за справність та безпечну експлуатацію устаткування теплових установок і мереж не пройшли навчання з питань охорони праці і промислової безпеки та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. ДП «Білоцерківський завод «Еталон» надано термін на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *