Між ГУ Держпраці у Київській області і ГУ ДПС у місті Києві підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію

13 липня 2021

Начальник Головного управління Держпраці у Київській області Роман Семчук та начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна підписали Меморандум про співпрацю і взаємодію. Участь у заході також взяли: т.в.о. першого заступника начальника ГУ Держпраці у Київській області Лариса Звірич та в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у м. Києві Дмитро Аленін.

Меморандум передбачає співпрацю сторін у напрямі організації проведення спільних заходів, у тому числі й інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, координацію спільних дій щодо реалізації заходів, спрямованих на стимулювання платників податків та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

Підписання Меморандуму є черговим кроком об’єднання можливостей державних органів у боротьбі із незадекларованою працею і закріпило співпрацю між представниками ГУ Держпраці у Київській області та ГУ ДПС у місті Києві щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобігання тіньової зайнятості й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету, реалізації державної податкової політики, а також запобігання правопорушенням у сфері податкових і трудових відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *