Київщина: вимушених переселенців проконсультували щодо ризиків потрапляння до трудового рабства

23 червня 2022

Інспектори праці ГУ Держпраці у Київській області в Обухівському районі проконсультували тимчасово переміщених громадян, які були вимушені покинути власні домівки через активні бойові дії, що ведуться у інших регіонах України.

Під час зустрічей з переселенцями мова йшла про зміни трудового законодавства в умовах воєнного стану, особливості укладення трудового договору для внутрішньо переміщених осіб, офіційне працевлаштування громадян за місцем тимчасового перебування, про трудові права та можливі ризики торгівлі людьми під час пошуку роботи.

Посадові особи акцентували увагу учасників заходу на тому,
що не варто погоджуватись на роботу, якщо: вам пропонують працювати нелегально; пропонують явно завищену заробітну плату; вимагають віддати паспорт або інші; вимагають плату за працевлаштування; не повідомляють назву або ім’я роботодавця та його реквізити, тощо.

Інспектори праці роздали тимчасово переміщеним громадянам тематичні буклети з корисною інформацією та контактами. Окрім цього, розповіли про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/index.php

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *