Київщина: приватним підприємцям розповіли про переваги офіційного працевлаштування та протидію торгівлі людьми

22 червня 2022

Інспектори праці ГУ Держпраці у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальню роботу з питань законодавства про працю в умовах воєнного стану з підприємцями смт Згурівка Київської області.

Посадові особи розповіли про зміни трудового законодавства в умовах воєнного часу, надали роз’яснення щодо переваг задекларованої праці. Інспектори праці наголосили на тому, що законом регульовано окремі питання трудових відносин між працівником та роботодавцем в умовах воєнного часу, а саме особливості залучення до роботи деяких категорій працівників, оплати праці, щорічної основної оплачуваної відпустки, призупинення дії трудового договору тощо.

Під час заходу підприємців проконсультували як уникнути випадків потрапляння до пастки торгівців людьми та роздали тематичні буклети з корисною інформацією та контактами.

Присутнім на зустрічі також розповіли про інформаційну кампанію «Україна працює» та про можливості інформпорталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/index.php

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *