КП «КИЇВМІСЬКСВІТЛО» усунуло порушення, які слугували підставою до судового позову

13 липня 2022

Посадовими особами відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київський області (далі – Головне управління) проведена позапланова перевірка КП «КИЇВМІСЬКСВІТЛО».

За результатами перевірки встановлено, що підприємство допустило низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці.
Відповідно до п. 5 ст. 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання можуть бути зупинені повністю або частково
виключно за рішенням суду.

Головне управління звернулось до Окружного адміністративного суду з позивною заявою про застосування заходів реагування.
На сьогодні, листом на адресу Головного управління КП «КИЇВМІСЬКСВІТЛО» надало підтверджуючі документи про виконання припису.

Після опрацювання отриманих матеріалів Головне управління звернулось до Окружного адміністративного суду про закриття провадження у справі стосовно КП «КИЇВМІСЬКСВІТЛО».

На інформаційному порталу Держпраці можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *