Із соціальними партнерами обговрювали перспективи подальшої співпраці

17 березня 2023

У столиці відбулася конференція Київської обласної профспілки працівників соціальної сфери. Участь у заході взяли: заступник начальника Управління інспекційної діяльності у Київській області – начальник відділу з питань праці західного напрямку Валентин Шаботинський, голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков, директор департаменту соціального захисту населення КОДА Віктор Мещан та інші.

Валентин Шаботинський розповів присутнім про роботу інспекторів праці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, та поділився планами подальшої роботи із профспілками Київщини. Окремо зупинився на питанні щодо своєчасної виплати заробітної плати , оскільки наразі заборгованість працівникам серед підприємств Київщини станом на 01 січня 2023 року становить 57 746,80 тис.грн.
Також мова йшла про надання належної уваги тимчасово переміщеним особам, всебічного інформування населення щодо необхідності оформлення трудових відносин, відповідно до вимог чинного законодавства та інше.

Під час конференції представник Центрального міжрегіонального управління Держпраці відповів на численні запитання, здебільшого тих, які стосувалися змін у трудовому законодавстві під час воєнного стану.

Найближчим часом представники профспілок Київщини і Держпраці планують підписати Меморандуму про співпрацю та взаємодію.

👉Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *