Інспектори праці ГУ Держпраці у Київській області надіслали роз’яснення в частині оформлення працівників на 168 підприємств, які надають послуги у сфері транспортної та кур’єрської діяльності

20 листопада 2020

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління праці Головного управління Держпраці у Київській області у рамках інформаційної кампанії з детінізації ринку праці у сфері транспорту та кур’єрської діяльності (станом на 16.11.2020 року) надіслали роз’яснення в частині оформлення працівників на 168 підприємств, які розташовані в місті Києві і Київській області. Враховуючи карантинні обмеження, посадові особи Головного управління Держпраці у Київській області під час роботи із суб’єктами господарювання спілкувалися дистанційно, у тому числі онлайн, використовуючи при цьому телефонний зв’язок, направлення листів поштою та інше.

Нагадаймо, що в Україні 28 жовтня 2020 року розпочалася інформаційна кампанія з детінізації зайнятості у сфері транспорту та кур’єрської діяльності. Захід тривав до 15 листопада. Під час проведення інформаційної кампанії інспектори праці надавали консультації і роз’яснення щодо застосування вимог чинного законодавства про працю та охорону праці.