Яким нормативним актом визначено порядок організації медичних оглядів працівників, які працюють в умовах дії шкідливих виробничих факторів?

10 січня 2022

Необхідність проведення медичних оглядів працівників, які працюють в умовах дії шкідливих виробничих факторів визначена чинним законодавством України, в тому числі: ст. 169 «Кодексу Законів про працю України» та ст. 17 Закону України «Про охорону праці». Порядок організації та проведення таких медичних оглядів, визначений наказом від 21.05.2007р. №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

За матеріалами Держпраці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *