Головне управління Держпраці в Київській області проінспектувало «Чайку»

04 червня 2019

Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) створено комісію з комплексної перевірки стану готовності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку мережі міста Києва. До її складу ввійшли і представники Головного управління Держпраці в Київській області.

Заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Київській області розповів, що завчасно було визначено перелік закладів відпочинку і оздоровлення для вибіркових позапланових перевірок.

На сьогодні складено графік державного нагляду в 24 дитячих оздоровчих закладах міста Києва і Київської області. Вказані перевірки будуть організовані відділом нагляду в АПК і СКС за участі відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами, відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та відділу нагляду на транспорті і зв’язку. Це дозволить комплексно розглянути питання дотримання суб’єктами господарювання законодавства з охорони праці.

Так, з 23 по 29 травня головним державним інспектором Головного управління Держпраці в Київській області перевірено готовність до відкриття ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка», розташованого в с. Чайки, Богуславського району, Київської області. Насамперед перевіряли дотримання промислової безпеки та охорони праці. Під час інспекції було виявлено низку порушень. Зокрема щодо проведення стажування працівників, потребують також впорядкування і перегляду інструкції та інше.

Головним державним інспектором Головного управління Держпраці в Київській області були надані відповідні приписи керівнику «Чайки» і поінформовано про необхідність негайного усунення недоліків.

До речі, подібні позапланові перевірки дитячих оздоровчих закладів м. Києва і Київської області триватимуть упродовж сезону, до кінця літа.

Нагадаймо, що відповідно до Державного реєстру в Київському регіоні нині на сьогодні нараховується 33 дитячих оздоровчих заклади. З них – 26 – позаміських, 5 – санаторного типу, 2 – дитячі центри.