Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Київській області було проведено превентивний захід на АЗС ТОВ «СОЦГАЗСЕРВІС»

05 серпня 2022

Працівниками Головного управління Держпраці у Київській області, в межах повноважень, розглянуло лист Бориспільської окружної прокуратури про розгляд звернення голови Золочівської сільської ради щодо можливої незаконної торгівлі нафтопродуктами на території Бориспільського району по вул. Новій на виїзді із с. Гнідин у напрямку с. Вишеньки. Оскільки на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду припинено інспекторами відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки було проведено превентивний захід на вказаному у зверненні АЗС.
З’ясовано, що за адресою вул. Нова, 70, с. Гнідин, Бориспольського району діяльність із роздрібної торгівлі нафтопродуктами здійснює ТОВ «СОЦГАЗСЕРВІС». Представнику підприємства Ніконовій Тетяні Анатоліївні по телефону було роз’яснено необхідність вжиття всіх заходів для отримання документів дозвільного характеру, особливості законодавства у сфері дозвільної системи на період військового стану та про ризики незадекларованої праці. Підприємство ТОВ «СОЦГАЗСЕРВІС» для роботи на АЗС за вказаною адресою має дозвіл на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки №58.21.32 та на виконання робіт підвищеної небезпеки №57.21.32, виданими Головним управлінням Держпраці у Київській області.

Про актуальні зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформпорталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *