Фахівцями Головного управління Держпраці у Київській області під час інформакампанії щодо профілактики інфікування коронавірусом охоплено 91 685 суб’єктів господарювання

18 березня 2020

Упродовж інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо профілактики інфікування коронавірусом, яка тривала з 27 лютого по 13 березня головні державні інспектори та лікарі з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Київській області щодня проводили масштабну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту.
За цей період посадовими особами проведено 8004 інформаційних заходів з питань профілактики коронавірусу, організовано відвідування на 7998 об’єктах господарювання, загалом охоплено 91 685 суб’єктів господарювання.
Представники Головного управління Держпраці у Київській області відвідували ринки, торговельні центри, заклади громадського харчування, автовокзали та інші об’єкти в місті Києві і Київській області. Під час зустрічей посадові особи акцентували увагу роботодавців і найманих працівників на необхідності вживання профілактичних заходів, забезпечення працівників миючими та дезінфікуючими засобами. Окрім цього, державні інспектори та лікарі з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Київській області роздавали громадянам матеріали та інформаційні листівки в яких зазначені основні принципи профілактики розповсюдження інфекції та рекомендації у випадку виявлення підозри у працівників захворювання на коронавірусну інфекцію.