Фахівці ГУ Держпраці у Київській області підняли питання трудових договорів

02 березня 2017

24 лютого 2017 року начальником відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці ГУ Держпраці у Київській області – Євгеном Борисенко та головним державним інспектором відділу гігєни праці ГУ Держпраці у Київській області – Володимиром Бойко був проведен превентивний захід у вигляді семінару в приміщенні ПАТ “Київхліб”.

Борисенко 2Тематикою семінару зокрема були питання укладення трудових договорів та договорів цивільного характеру, відмінність трудового договору від цивільної угоди, порядок оплати праці за новою постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1037 “Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”, оплата надурочних та нічних робіт.

Обговорювались питання використання норм чинного законодавства України в частині застосування норм статтей 50, 51, 53, 59, 61 Кодексу законів про працю України, застосування Закону України «Про охорону праці», ДСН 3.3.6.042-99 «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень» затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 р. № 42, Державні санітарні норми та правила «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу» затверджені Наказом МОЗ України від 08.04.2014 № 248.

За результатами обговорення вищезазначених питань, представники ПАТ “Київхліб” вирішили дотримуватись вимог чинного законодавства України про працю.