До Всесвітнього дня охорони праці-2022 в онлайн-форматі відбудеться круглий стіл: «Захист та адаптація працівників в екстремальних умовах»

25 квітня 2022

28 квітня 2022 року 11.00-14.30 журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) за підтримки підтримки Міжнародної організації праці та Державної служби України з питань праці в онлайн-форматі відбудеться круглий стіл: «Захист та адаптація працівників в екстремальних умовах»

Учасники заходу обговорюватимуть ключові питання, пов’язані з воєнним станом:
Релокація підприємств
Розслідування нещасних випадків, що сталися у зв’язку з проведенням воєнних дій
Нові небезпеки та керування ризиками
Спрощення питань охорони праці під час війни
Перспективи оновлення законодавства з охорони праці
Участь безплатна або на умовах donation, тобто добровільних внесків. Усі гроші будуть перераховані на підтримку бійців ЗСУ.

Що потрібно зробити, щоб узяти участь у вебінарі:
1. Зареєструватися:

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

2. За можливості зробити добровільний внесок можна за реквізитами, що вказані нижче. 3. Посилання надійде вам на електронну пошту за день до вебінару. Реквізити для добровільного внеску Одержувач платежу: Найменування організації: БО «ВЕТЕРАН-БОГУНІВЕЦЬ» БФ Код отримувача: 38807934 Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA813052990000026005016218431 Валюта: UAH Обов’язково в призначенні платежу вкажіть: «БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК» і більше нічого НЕ вказуйте Платежі між рахунками, відкритими у ПриватБанку, проводяться миттєво й безплатно. Для сплати в сервісі ПриватБанку онлайн перейдіть у свій додаток «ПриватБанк», пункт меню Сервіси/Перекази/Сплата за реквізитами. Для сплати з рахунків інших банків скористайтеся платіжною системою вашого банку або онлайн-ресурсом https://www.ipay.ua/ua/p2r

Або зверніться в будь-яке відділення банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *