Для суб’єктів господарювання Солом’янського району столиці провели семінар-нараду щодо легалізації праці

31 січня 2020

У будівлі Солом’янській РДА відбувся семінар-нарада з підприємцями, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та організації харчування, щодо детінізації зайнятості населення. Участь у заході взяли: перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, керівник апарату Солом’янської РДА Олександр Король, заступник начальника фінансово-економічного управління Пенсійного Фонду України в місті Києві Володимир Кірієнко, місцеві суб’єкти господарювання.
Під час заходу обговорювалися наступні питання: щодо трудових прав молоді, зокрема, студентів; щодо прав найманих працівників у сезонних закладах харчування; штрафи, які загрожують працедавцю за грубе порушення трудового законодавства.
У ході семінару керівників та працівників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування поінформували про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Роботодавців ознайомили із вимогами законодавства в частині належного оформлення трудових відносин. Фізичним особам-підприємцям наголосили на необхідності укладення трудових договорів з працівниками у письмовій формі. З працівниками суб’єктів господарювання обговорили переваги офіційного працевлаштування, роз’яснили права та соціальні гарантії для найманих працівників у сфері трудових відносин.