Бесіда з учнями загальноосвітніх шкіл

07 вересня 2016

«Я є представником Головного управління Держпраці у Київській області» – так розпочали свій виступ перед молоддю загальноосвітніх шкіл міст Біла Церква, Ставище та Вишгород головні державні інспектори.

Мета візиту інспекторів з питань праці до учнів старших класів – ознайомити з питаннями трудового законодавства .

Відповідно до Конституції України кожен громадянин має право на працю – тобто на одержання роботи з оплатою не нижче встановленого державою мінімального розміру включаючи право на вільний вибір професії, роду занять і роботи.

Із практики роботи можна зазначити, що роботодавці у літній період, період канікул та після занять використовують працю неповнолітніх, тобто осіб віком до 18 років.

Відповідно до Кодексу законів про працю України не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює можуть, але як виняток прийматись на роботу особи, які досягли 15 років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процес навчання, у вільний від навчання час по досягненню ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.

Законодавством України забороняється застосування праці осіб молодше 18 років на важких і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також до роботи в нічний час (з 10 години вечора до 6 години ранку), надурочний час   та вихідні дні (субота та неділя).

Але, у випадку, якщо було запропоновано роботу у період вільний від навчання час і ця робота влаштовує неповнолітнього і його батьків та не буде небезпечною, то до початку роботи роботодавець за власні кошти повинен направити неповнолітніх до медичного закладу для проходження ними медичного огляду. Медичний огляд є обов’язковим при прийнятті на роботу незалежно від професії для осіб до 21 року.

Після проходження медичного огляду, лікар надав висновок про те, що неповнолітній може працювати за цією професією. Наступний крок – роботодавець укладає трудовий договір з неповнолітнім, видає наказ про прийняття на роботу, повідомляє органи ДФС та робить запис у трудовій книжці.

Для осіб від 16 до 18 років при прийнятті на роботу встановлюється тридцяти шести годинний робочий тиждень, 7 годин на день для осіб віком від 15 до 16 років – 24 годинний робочий тиждень. Оплата праці проводиться у такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

До початку роботи за укладеним трудовим договором роботодавець зобов’язаний роз’яснити працівникові його права і обов’язки, визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами, проінструктувати з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці і протипожежної охорони.

Щорічні основні відпустки особам до 18 років надаються у зручний для них час терміном 31 календарний день.

Головне управління Держпраці у Київській області здійснює нагляд за дотриманням роботодавцями законодавства про працю.

У разі, якщо виникають будь-які питання щодо офіційного працевлаштування, виплати заробітної плати та інші, можна звертатися до Головного управління (м.Київ, вул.Вавілових 10).

Після своїх виступів були надані відповіді на усі поставлені школярами питання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WP_000740