Фахівці відділу з питань гігієни праці відвідали тренінг-семінар з приводу профілактики ВІЛ-інфекції на робочих місцях

11 жовтня 2016

Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту працюючих жінок та чоловіків від несприйнятливих форм праці в Україні.

Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління з питань праці Головного Управління Держпраці в Київській області 5 та 6 жовтня 2016 року відвідали тренінг-семінар з приводу профілактики ВІЛ-інфекції на робочих місцях в рамках проекту Міжнародної організації праці «Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту  працюючих жінок та чоловіків від несприйнятливих форм праці в Україні».

Фахівці відділу з питань гігієни праці взяли активну участь в обговоренні актуальних питань щодо особливостей поширення, механізмів передачі, перебігу захворювання на ВІЛ-інфекцію, необхідності проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи для роботодавців і працівників підприємств.

Отримано актуальну статистичну інформацію щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію, смертність від ускладнень ВІЛ-інфекції.

Одним із найважливіших аспектів, на якому неодноразово акцентувалася увага під час тренінгу, була необхідність ознайомлення працівників підприємств, установ та організацій з можливостями проходження добровільного консультування і діагностики, недопущення дискримінації хворих на ВІЛ у колективах.

Набутий досвід  в подальшому буде  використовуватись для інформування роботодавців щодо недопущення стигматизації та дискримінації хворих працівників на ВІЛ у колективах.