Проведено перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки

05 жовтня 2016

З метою попередження виникнення нещасних випадків, на підприємствах агропромислового комплексу Київської області  фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері за період з 26 по 30 вересня 2016 року проведено перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час проведення зернозбиральних робіт у ТОВ «Соєвий світ» Бориспільського району, ДП «Лан» та ТОВ «Агроінвест Україна» Яготинського району.

При перевірках виявлено ряд порушень, основними із яких є:

– не призначено посадових осіб відповідальних за безпечне проведення зернозбиральних робіт;

– не розроблені інструкції з охорони праці для працівників, що зайняті на зернозбиральних роботах;

– не розроблені маршрути руху сільськогосподарської техніки по полях господарств де проводяться жнива;

 – не визначені місця для тимчасового відпочинку працівників задіяних в зернозбиранні;

– працівники не в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту та інші порушення.

За результатами перевірки керівникам підприємств вручені обов’язкові для виконання приписи. До адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб даних господарств.

Крім цього з метою належної підготовки навчальних закладів до нового навчального року та безпечного функціонування в осінньо -зимовий період 2016-2017 років інспекторським складом відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено перевірку відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації та ряд превентивних заходів: прийнято участь у нараді Голосіївської районної м. Києва державної адміністрації, Кагарлицької районної державної адміністрації у Київській області, Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, Управління освіти Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

img_9850 img_9855