Спільно з працівниками Департамента освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради проведено семінар – нараду з головними спеціалістами з питань охорони праці

16 вересня 2016

Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проведено спільну семінар – нараду з головними спеціалістами з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності управлінь освіти м. Києва.

На нараді спеціалісти районних управлінь освіти м. Києва сповістили про стан готовності навчальних закладів до нового 2016/2017 навчального року.

Представник Головного управління Держпраці у Київській області проінформував учасників наради про завдання Головного управління Держпраці у Київській області та про стан виробничого травматизму на підприємствах м. Києва і Київської області. Особлива увага була приділена травматизму неповнолітніх, необхідності дотримання нормативно – правових актів з охорони праці учасниками навчально -виховного процесу. Акцентував увагу на вимоги до системи управління охороною праці, проходження навчання та перевірки знань, медичних оглядів працівників.

Також піднімалось питання щодо втілення у повсякденну діяльність безпечних технологічних процесів, пов’язаних з безпечною експлуатацією будівель та споруд в осінньо – зимовий період. Наголошено на актуальності та необхідності якісного проведення моніторингу стану підготовки закладів освіти до роботи в осінньо -зимовий період, необхідності перевірки стану теплових мереж, енергогосподарства, вентиляційного обладнання, систем газопостачання.