4 вересня в Головному управлінні Держпраці у Київській області проведено превентивний захід на тему: «Запобігання та протидія корупції»

IMG_4248

      В приміщенні Головного управління Держпраці у Київській обласні 4 вересня відбувся превентивний захід на тему: «Запобігання та протидія корупції».

  Представник Державної служби України з питань праці Гарбар Олександр Володимирович (головний спеціаліст з питань протидії корупції) виступив перед державними службовцями Головного управління.

  У своїй доповіді Гарбар О. В. закцентував увагу слухачів на вимогах встановлених Законами України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Кримінально – процесуальним кодексом України, Конституцією України в частині запобігання та протидії корупції. Закликав не піддаватися на неправомірну вигоду, провокації та маніпуляції. У випадках спроби надання неправомірної вигоди під час перевірок діяти в рамках чинного законодавства.

  Також, на засіданні виступали перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Андрієнко Владислав Степанович, заступник начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Смірнов Олександр Вікторович, начальник Управління з питань праці Шаботинський Валентин Володимирович та начальник відділу гірничого нагляду Непапишев Володимир Олександрович. Також був присутній директор Державного підприємства «Київський експертно – технологічний центр Держпраці» Семчук Роман Іванович.

  Доповідачі підвели підсумки роботи з наглядової діяльності Головного управління за серпень 2017 року та окрему увагу приділили вимогам, які визначені Держпраці, для планування заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *