28 квітня 2017 року в Палаці юнацької та дитячої творчості Солом`янського району відбулися урочисті заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці

03 травня 2017

28 квітня 2017 року в Палаці юнацької та дитячої творчості Солом`янського району відбулися урочисті заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається щороку, згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року.

Голова Держпраці Роман Чернега, заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк, Національний координатор Проекту МОП Софія Литвин, Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, редакція журналу «Охорона праці», представники громадкості взяли участь у покладанні квітів до до меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний». Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті працівників, які загинули та отримали травму на виробництві, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році. Але основним лейтмотивом зібрання стало нагородження конкурсантів відбіркового регіонального та фінального турів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей.

Цей день був по весняному сонячним та радісним від дитячих усмішок та хвилювань юних конкурсантів. Незважаючи на те, що перед членами жюрі були роботи дітей, з повною відповідальністю можна зазначити серйозне ставлення юних конкурсантів до проблем, пов’язаних з працею на виробництві та створення належних умов праці для людини за принципом пріоритетності її життя та здоров’я. Роботи дітей відрізнялися розмаїттям тематики, техніки виконання та кольоровою насиченістю. Проведення фіналу конкурсу організовувало ДП «Редакція журналу «Охорона праці». Нагороджували призерів регіонального та Всеукраїнського рівнів. Від Голови Держпраці Романа Чернеги, Голови професійних спілок України Григорія Осового та Національного координатора Проекту МОП Софії Литвин переможці отримали цінні призи.

В рамках Всеукраїнського конкурсу було проведено конкурс на регіональному рівні у Київській області та місті Києві.

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, представники громадськості та підприємництва столичного регіону нагородили цінними призами та подарунками учасників першого, регіонального туру конкурсу. Серед переможців першої вікової групи (6-10 років): Музика Дарія Валеріївна (м. Київ), Бучковський Максим Сергійович (Київська обл., м. Бровари), Білоброва Анна Олегівна (Київська обл., Сквирський р-н, с. Горобіївка,); другої вікової групи: Сєвєрова Анжеліка Леонідівна (м. Київ), Панасенко Ольга Андріївна (м. Київ), Качай Вероніка Русланівна (м. Київ); третьої вікової групи: Трошина Олександра Іванівна (м. Київ), Ткачук Юлія Ігорівна (м. Київ), Новікова Катерина Олександрівна (Київська обл., м. Бровари).

Святковий подарунком став концерт за участі творчих колективів Палацу юнацької та дитячої творчості Соломянського району та народної артистки України Світлана Мирвода.