27 листопада відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

IMG_4497

    27 листопада в приміщенні Київської міської державній адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

  Запрошений на засідання перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко ознайомив присутніх з роботою інспекторів праці Головного управління.

  З переліку підприємств, які було запрошено на слухання, інспекторами праці було перевірено усіх в повному обсязі.

  За результатами перевірок, складено акти, керівникам внесено приписи щодо усунення виявлених порушень, складено та передано до суду протоколи про адмін. правопорушення відповідно до вимог ч. 1 ст. 41 КУпАП.

  За результатами повторних перевірок за невиконання вимог державного інспектора та недопущення до проведення інспекційних відвідувань складено протоколи та внесено 10 постанов відповідно до ст. 188-6 КУпАП з накладенням штрафу 8500 гривень.

  За порушення вимог законодавства винесено постанови про накладення фінансових санкцій відповідно до абзацу 3 ч.2 ст. 265 КЗпП України.

  Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпраці у Київській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *