26 – 27 вересня пройшла нарада з посадовими особами підприємств, установ та організацій з питань проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці та визначення категорій працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам

IMG_2482

  26 – 27 вересня 2017 року під керівництвом начальника Управління з питань праці Валентина Шаботинського у приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області пройшла нарада з посадовими особами підприємств, установ та організацій з питань проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці та визначення категорій працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам.

  У заході прийняли участь та доповідали Роман Красножон – начальник відділу з питань гігієни праці Управління з питань праці Головного управління, Денис Дяченко – начальник відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління. 

  Представників підприємств, установ та організацій було ознайомлено з вимогами Закону України «Про охорону праці», наказу Міністерства охорони здоров’я від 21.05.2007 № 246 та роз’яснено державні санітарні норми та правила. Окрім цього, фахівцями Головного управління було надано відповіді на усі поставлені питання .

  Додатково інформуємо, що статтею 17 Закону України «Про охорону праці» визначено, що роботодавець зобов’язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

  Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я від 21.05.2007 № 246 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.07.2007 за № 846/14113 (далі – Наказ).

  Наказом передбачена єдина методологія щодо порядку організації і проведення медичних оглядів працівників, оптимізації повноти охоплення та якості медичних оглядів, визначення термінів проведення обстежень в залежності від шкідливих факторів виробничого середовища.

  Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу» (далі – Гігієнічна класифікація праці), затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.04.2014 № 248 визначено, що умови праці це сукупність факторів виробничого середовища і трудового процесу, які впливають на здоров’я і працездатність людини під час виконання нею трудових обов’язків. А шкідливими умовами праці є стан умов праці, за якого рівень впливу одного або більше факторів виробничого середовища та/або трудового процесу перевищує допустимий. 

  Пунктом 3.1 Наказу визначено, що роботодавець організовує лабораторні дослідження умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників відповідно до Гігієнічної класифікації праці з метою визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду.

  При прийнятті рішення стосовно необхідності проведення медичних оглядів обов’язково враховуються результати лабораторних досліджень умов праці на конкретних робочих місцях.

 В залежності від рівнів впливу одного або більше факторів виробничого середовища та/або трудового процесу на конкретному робочому місці визначається необхідність та періодичність проведення медичних оглядів.

 Статтею 13 Закону України «Про охорону праці» визначено, що роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *