25 січня відбувся семінар-навчання на тему: «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, оцінка корупційних ризиків, е-декларування»

IMG_2346
    25 січня в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області розпочався дводенний семінар – навчання на тему: «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, оцінка корупційних ризиків, е-декларування».
У відкритті даного заходу взяв участь заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Р. Семчук. Зі вступним словом виступив Голова Державної служби України з питань праці Р. Чернега.
О. Гарбаром, головним спеціалістом з питань протидії корупції Держпраці та С. Зінченком, радником Голови Держпраці було порушено ряд актуальних проблем із заявленої теми заходу:
– правові засади та практичні аспекти запобігання корупції;
– окремі аспекти функціонування уповноважених осіб з питань запобігання корупції.
  Наступного дня роботи семінару – навчання планується обговорення юридичних аспектів е-декларування та удосконалення роботи територіальних територіальних органів Держпраці та державних підприємств, установ, що належать до сфери управління Держпраці в організації правильного застосування вимог законодавства, в тому числі у сфері запобігання корупції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *