22 листопада 2017 року відбулося засідання обласної Ради профспілок Київської област

IMG-35b78832a336faae0d2e75eca8b976c3-V

22 листопада 2017 року відбулося засідання обласної Ради профспілок Київської області, де розглядалися завдання профспілкових організацій по розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав і гарантій працівників, взаємодії із соціальними партнерами.

У роботі Ради прийняли участь заступник голови – керівник апарату Київської обласної державної адміністрації  В’ячеслав Кучер, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, начальник управління з питань праці Головного управління Валентин Шаботинський, заступник начальника управління з питань праці Головного управління Лариса Звірич та представники профспілкових організацій підприємств, установ та організацій Київської області.

У своєму виступі Владислав Андрієнко зупинився на найболючіших проблемах сьогодення – своєчасної виплати заробітної плати, оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості на тих підприємствах, де вона до цього часу ще існує.

Метою зустрічі була активізація роботи та спільних зусиль Головного управління Держпраці у Київській області та Київської обласної ради профспілок щодо захисту трудових прав працівників Київської області.

Запорукою подальшої співпраці було підписання Угоди про співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Київській області та Київською обласною радою профспілок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *