17 січня відбулася нарада щодо особливостей проведення інспекційних відвідувань, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 18.08.2017 № 1338

IMG_2279

  17 січня в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області за головуванням заступника начальника Головного управління Романа Семчука відбулася нарада щодо особливостей проведення інспекційних відвідувань, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 18.08.2017 № 1338.

Під час свого виступу Семчук Р. акцентував увагу присутніх на важливості роботи інспекторів праці Головного управління Держпраці у Київській області та місцевих органів влади.

Присутній на нараді профільний начальник управління з питань праці Головного управління Валентин Шаботинський зі своїми колегами, інспекторам праці задавали актуальні для роботи інспектора питання щодо особливостей заповнення форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Запрошений до участі в нараді директор Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці – Ігор Дегнера відповів на всі запитання інспекторів Головного управління. п. Дегнера роз’яснював присутнім особливості порядку організації та проведення інспекційних відвідувань (невиїзного інспектування) відповідно до Порядку №295.

З метою налагодження співпраці та координації дій у нараді взяв участь начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Колот Р. В.

Також, на даному заході посадовим особам, на яких було покладено виконання обов’язків інспектора з питань праці органів місцевого самоврядування Романом Семчуком було вручено посвідчення інспекторів праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *