13 грудня 2018 року в Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася нарада на тему: «Безпечне виконання робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів»

18 грудня 2018

13 грудня 2018 року в Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася нарада на тему: «Безпечне виконання робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів».

У заході приймали участь завідувач сектором з питань охорони праці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Кузміч Лариса та головний спеціаліст Гончаренко Сергій.

Головне управління Держпраці у Київській області було представлене заступником начальника управління нагляду в промисловості та на об`єктах підвищеної небезпеки Світланою Грузевич та головним державним інспектором з охорони праці відділу розслідування нещасних випадків та аварій на виробництві Миколою Федоренком.

Зі вступним словом виступив заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Невмержицький.

Основною темою доповіді Світлани Грузевич була «Аналіз виробничого травматизму на об`єктахбудівництва, ремонту та утримання доріг». Микола Федоренко розповів присутнім про основні вимоги безпеки робіт при будівництві, ремонті та утриманні автомобільних доріг.

Працівники Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ознайомили запрошених з основними вимогами безпеки робіт при утриманні автомобільних доріг у зимовий період. Наприкінці наради присутні на заході представники підприємств та організацій району мали змогу задати запитання доповідачам.