13 737 870 гривень штрафу накладено на ТОВ «Янус Глоубал Оперейшнз Україна»

На підставі листа Головного управління ДФС України та направлення Головного управління Держпраці у Київській області, 19.04.2018 року розпочато інспекційне відвідування інспектором праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області для проведення інспекційного відвідування на предмет дотримання вимог законодавства про працю у Товариство з обмеженою відповідальністю «Янус Глоубал Оперейшнз Україна».
За результатами інспекційного відвідування встановлено порушення вимоги частини 3 статті 24 КЗпП України: працівники допускаються до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Інспектором праці проведено невиїзне інспектування на ТОВ «Янус Глоубал Оперейшнз Україна» з 19 квітня 2018 року по 26 квітня 2018 року на підставі наданих документів Головним управлінням Служби безпеки України у м. Києві та Київській області та письмового пояснення директора ТОВ «Янус Глоубал Оперейшнз Україна» Шеремета Артема Геннадійовича, де підтверджено факт отримання дозволів на застосування праці іноземних громадян, які були обрані на посади сапер (розмінування) та не подання товариством повідомлень про прийняття працівників на роботу до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку.
Встановлено факт неоформлених трудових відносин роботодавця ТОВ «Янус Глоубал Оперейшнз Україна» з 123 особами, які займали посади «Сапер – розмінувальник».
У порушення вимог частини 3 статті 24 КЗпП України та постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015р. №413, України, станом на дату невиїзного інспекційного відвідування не було подано роботодавцем ТОВ «Янус Глоубал Оперейшнз Україна» повідомлень про прийняття працівників на роботу до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку підприємства як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановленою формою.
За результатами інспекційного відвідування інспектором праці складено акт, протокол про вчинення посадовою особою адміністративного правопорушення, передбачене частиною 3 статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та передано матеріали до Шевченківського районного суду міста Києва.
03.05.2018 року винесено фінансові санкції, передбачених абз. 2 частини 2 статті 265 КЗпП України – фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) на момент виявлення порушення – 13 737 870 гривень 00 коп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *