08 вересня 2017 року відбулась зустріч між начальником Управління з питань праці, в.о.голови Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні та за її межами та керівником інформаційного проекту «Київщина»

IMG_2385

    08 вересня 2017 року в Головному управлінні Держпраці у Київській області відбулась зустріч між начальником Управління з питань праці Валентином Шаботинським, в.о.голови Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні та за її межами Василем Якобінчуком та керівником інформаційного проекту «Київщина» Павлом Ласкіним.

  Під час зустрічі обговорювалися питання покращення ситуації та посилення ефективності, якості вирішення завдань щодо забезпечення соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій.

  Було визначено подальші шляхи співпраці у сфері трудового законодавства.

  Додатково інформуємо, що серпень 2017 року Головним управлінням на підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності міста Києва та Київської області проведено 127 інспекційних відвідувань щодо контролю за додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  За результатами проведених інспекційних відвідувань внесено 74 приписи з вимогою усунення виявлених порушень трудового законодавства, складено та передано до суду 68 протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до статтей 41, 188-1 КУпАП.

  Внесено 21 пропозицію про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб.

  Матеріали 2 інспекційних відвідувань передано до правоохоронних органів для вирішення питання щодо притягнення керівників до кримінальної відповідальності за статтею 175 ККУ.

  Уповноваженою особою Головного управління Держпраці у Київській області розглянуто справи щодо накладення фінансових санкцій за порушення вимог трудового законодавства, за результатами розгляду яких у серпні п.р. винесено 34 постанови про накладення фінансових санкцій відповідно до ст. 265 КЗпПУ на загальну суму 4 млн. 768 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *