06 вересня 2017 року відбулася нарада з посадовими особами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з питань подальшої співпраці та виконання Плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання міста Києва

IMG_2379

    06 вересня 2017 року під керівництвом першого заступника начальника Владислава Андрієнка у приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області пройшла нарада з посадовими особами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з питань подальшої співпраці та виконання Плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання міста Києва.

  У спільному заході прийняли участь Валентин Шаботинський – начальник Управління з питань праці Головного управління, Віталій Соя – начальник Управління праці та зайнятості Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Лариса Звірич – заступник начальника Управління з питань праці Головного управління, інспектори праці Головного управління та представники Управлінь праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій міста Києва.

  Згідно оперативних даних станом на 04.09.2017 загальна заборгованість із виплати заробітної плати на 69 підприємствах м. Києва становить 92575,4 тис.гривень.

  Інспектори праці Головного управління та представники Управлінь праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій міста Києва обмінялись інформацією щодо суб’єктів господарювання, які станом на 04.09.2017 року мають заборгованість із виплати заробітної плати, було проаналізоване кожне підприємство-боржник, причини виникнення заборгованості.

  За результатами наради прийнято відповідні рішення щодо визначення шляхів, механізмів вирішення питань з погашення вказаної заборгованості, посилення роботи щодо контролю за додержанням законодавства з оплати праці на підприємствах-боржниках та недопущення її виникнення у подальшому.

  Додатково інформуємо, що протягом серпня 2017 року Головним управлінням Держпраці у Київській області на підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності міста Києва та Київської області проведено 127 інспекційних відвідувань щодо контролю за додержанням законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі 20 перевірок на підприємствах, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

  За результатами проведених інспекційних відвідувань керівникам підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, внесено 18 приписів, складено 17 протоколів про адміністративне правопорушення за ст.41 КУпАП.

  Матеріали 2 перевірок направлено до правоохоронних органів за ознаками ст. 175 Кримінального Кодексу України.

  Внесено 14 пропозицій про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб.

  Уповноваженою особою прийнято рішення та винесено 12 постанов про накладення фінансових санкцій відповідно до абз.3 ч.2 ст.265 КЗпПУ на суму 115 200 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *