ПОЖЕЖА НА ПрАТ “ЕЛІТ ДЕКОР”

02 жовтня 2017

      На приватному акціонерному товаристві «Еліт Декор» , яке займається виготовленням декору у м. Боярка Київської області, 30 вересня 2017 року стався нещасний випадок з реставратором декоративних штукатурок і ліпних виробів Коробейніковою Алісою Олексіївною.

       На території підприємства сталася пожежа. Гасіння пожежі здійснювалось робітниками за допомогою вогнегасників. Також телефоном було викликано команду рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та розпочато евакуацію з приміщення. Після розпочатої евакуації Коробейнікова А. О. повернулась до приміщення за своїми речами та більше не повернулась. Тіло Коробейнікової А. О. було знайдено рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

          Головне управління Держпраці у Київській області застерігає всіх суб’єктів господарювання від самостійного гасіння пожеж, наголошує на дотриманні вимог Кодексу цивільного захисту України та нагадує, що при виявленні пожежі, або ознак горіння (задимлення, підвищеної температури, запаху гару і т.п.) потрібно негайно залишити приміщення. Повідомити про пожежу пожежно-рятувальну службу за телефоном «101», або «112».