Вантажівка в’їхала в потяг, троє людей загинуло

25 жовтня 2016

    20 жовтня 2016 року в результаті зіткнення вантажівки та дизель-потягу сполученням «Хмельницький – Вінниця» стався груповий нещасний випадок з працівниками виробничого підрозділу Локомотивне депо Гречани регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», водієм ФОП Чаплінська та двома пасажирами.

    За попередньою інформацією внаслідок зіткнення вантажівки та дизель-потягу вибухнуло газобалонне обладнання, що призвело до загоряння кабіни машиніста поїзда. Водій вантажівки та двоє пасажирів загинули, ще двоє – машиніст тепловоза та його помічник – отримали опіки різного ступеню важкості.

    Дорученням Голови Державної служби України з питань праці наказом начальника Головного управління Держпраці у Київській області створено спеціальну комісію щодо розслідування групового нещасного випадку.

   Спеціальну комісію очолив Валентин Довгаль начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області.