Спрощено процедуру розслідування нещасних випадків на виробництві

26 січня 2023

Війна та її наслідки торкнулися всіх сфер суспільного життя нашої країни. Не стала винятком і трудова сфера.

Так, з початку збройної агресії російської федерації 571 працівників постраждали внаслідок поранень, отриманих під час виконання трудових обов’язків, з них – 221 загинули. Це сталося в результаті бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів, мінувань територій та приміщень, захоплення в полон, інших протиправних дій країни-агресора.

Чинний порядок розслідування не дозволяв оперативно утворювати комісії і проводити розслідування нещасних випадків, що сталися за вказаних обставин.

Тому, для забезпечення своєчасного та якісного проведення розслідування нещасних випадків, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, були розроблені відповідні зміни, які 20 січня 2023 року прийняті на засіданні Уряду.

Зміни спрямовані на спрощення, врегулювання та удосконалення процедури розслідування нещасних випадків на період дії в Україні режиму воєнного (надзвичайного) стану.

Спрощений механізм розслідування нещасних випадків на виробництві дасть можливість швидко проводити розслідування та створить умови для своєчасного та належного соціального захисту потерпілих.

Коментарі

  1. Наталія 10.03.2023 о 23:05

    В мене була травма виробничого характеру. Як наслідок, я змушена була йти на повторну операцію, лікування післяопераційне.. Знаходилася на лікарняному в листопаді, грудні 2022 року та в лютому 2023 року. Неодноразово зверталася у відділ освіти, лікарняні не нараховані, оскільки бухгалтерія відділу освіти не подала відповідних документів на фонд соціального страхування, а тепер і в пенсійний фонд. Що мені робити? Зверталася на урядову гарячу лінію, прийшло розпорядження, виплатити, але нічого так і не виплатили. Прошу допомогти у вирішенні даного питання.

    • dnop-admin 13.03.2023 о 12:18

      Доброго дня! Ваше питання перенаправлено для надання кваліфікованої відповіді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *